Search

vencák strikes back!!!

Jsem zpátky (sorry za ten nadpis).

Pro neznabohy: Tenhle blog už existuje pár let. Kdysi jsem se rozhodl, že budu psát recenze. Ano, chtěl jsem se stát recenzentem abych si mohl, jako každý jiný recenzent, pohonit ego. Dělat se lepším než jste vy, ubozí čtenáři tápající v temných zákoutích internetu a hledající názory cizích masturbátorů, kteří „mají názor“ protože vlastní názor nemáte.

Pak jsem se na to ale vykašlal, protože jsem začal pít hodně alkohol a konzumovat i jiné věci, které vám udělají z mozku anál Zděňka Trošky, což mi přišlo jako o hodně lepší zábava než psaní, samozřejmě.

Jenže teď už je mi 28 lét a jsem dospělý, což je poznat tak, že už netrpím předčasnou ejakulací (ale pořád to neni žádná sláva) a komiksy se Spidermanem, jsem vyměnil za komiksy se Spiderem Jerusalemem.

A tak přestávám vlčit a vracím se k serióznímu psaní. Chtěl jsem původně napsat svou biografii a prodat práva na svůj život Hollywoodu, jako správný dospělák-umělec, jenže filmové triky nejsou ještě dost vyspělé na to, aby dokázali vyobrazit vše co jsem zažil. A také pořád nezvládám český pravopiss.

A tak mám zase jenom ten blog…

Takže nahned, a hlavně seriózně.

ČTI!

Leave a Reply

*